26 września 2014

231# pull the trigger without thinking
434# THIS WORLD IS WRONG
Podgląd/pobierz

Nagłówek składa się z dwóch gifów: pierwszy i drugi.

Cześć Pandziątka :). Amnezja się cieszy, że może dodawać posty na PG, jednocześnie jest na siebie zła, że przedstawia tylko jeden w dzisiejszym poście "powitalnym" (szkoła mnie dobija, poważnie). Mam nadzieję, że tą prostotą u góry nikogo do siebie nie zrażę, ponieważ a) kocham American Horror Story i b) lubię minimalizm. W pracy z Violet, którą dzisiaj dodaję, kocham szczególnie kolorystykę no i... ogólne, dość pesymistyczne przesłanie. Ktoś jeszcze szykuje się na nowy sezon Freakshow? Bo ja już znoszę jajka, argh. Ten serial odebrał mi połowę życia. 

Zamówień jeszcze nie przyjmuję, ale chętnie przejrzę wasze propozycje.
No i witam wszystkich, oto ja, Pandzia!

PS Mam nadzieję, że wszystko dobrze zrobiłam :c

6 komentarzy:

 1. woaah! bardzo śliczny szablon! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cóż, spodziewałam się większego BUM na początek, ale ten wcale nie jest zły. Ba, nie mam mu nic do zarzucenia :) Minimalizm zawsze spoko, ładna kolorystyka i data fajnie łamię tę bryłę prostokąta. Może gdybym ja to robiła, zmieniłabym pattern w tle, ale to ja, nie przejmuj się ;p
  Jeśli tak nalegasz~ Proponuję YAOICE <33 I Shingeki! A najlepiej yaoice z Shingeki xD Zawsze możesz zajrzeć do Propozycji, jest tam parę fajnych rzeczy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo spodobał mi się szablon, niestety nie mam gdzie go wykorzystać. Dla mnie minimalizm zawsze spoko. ;3
  Co do propozycji, może coś z "Ao Haru Ride"?

  OdpowiedzUsuń
 4. tak się nie mogłam doczekać notki od ciebie 8) uwielbiam minimalizm- dlatego moim zdaniem szablon jest śliczny i bardzo... praktyczny? chyba tak go mogę nazwać. Poza tym to AHS <3
  moje propozycje? hm, chyba więcej minimalistycznych cudeniek, ale może też coś z Fairy tail, FMA ^^
  PS witaj na Pandzie <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Chociaż nie lubię tematyki samookaleczania, to bardzo podoba mi się szablon (szczególnie, że nagłówek składa się z gifów :D).
  Ode mnie propozycja: nigdy niewyczerpana tematyka zombie albo apokalipsy.
  Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 6. Szablon jest bardzo ciekawy jednak ja za bardzo nie przepadam za minimalizmem. Widać to zwłaszcza w mojej szafie... Tak więc jeżeli chodzi o tematykę na kolejne szablony to może Amnesia?

  OdpowiedzUsuń

Zależy nam na szczerej krytyce.

Obserwatorzy