22 maja 2013

096# Słodko niebezpiecznie

W końcu stworzyłam szablon z którego mogę być zadowolona (chociaż trochę).

140# Słodko niebezpiecznie


Ostatnio nie mam czasu na blogowanie. Jedna przyjaciółka, którą znam od bobasa za niespełna tydzień wyjeżdża. Za półtora miesiąca ja wyjeżdżam do Francji (nie wiem jeszcze na jak długo) i pozostawiam w Polsce moją drugą przyjaciółkę i przyjaciela, których również znam od bobasa. Ciężko jest wyjechać, gdy zna się kogoś całe życie a tu nagle... Masz być sama czy to za granicą czy na ziemi ojczystej.
Dlatego ten szablon chcę dedykować Migrenie, martce i T0kiemu. Będę tęsknić.

6 komentarzy:

 1. Bardzo mi się podoba szablon, naprawdę ale znów muszę się czegoś uczepić (no po prostu muszę!!)
  Pierwsza i podstawowa wada to fakt, że tło jest za jasne na biały tekst i mimo cienia nadal jest kiepsko widoczny. Oczy bolą już po paru wyrazach.
  Drugi minus to bardziej takie niedopaczenie. Ja mam np. szeroki monitor i na twoim blogu z zamówieniami wystają mi po prawej stronie gwiazdki. Osobiście uważam, że robienie szablonów dopasowanych do monitora nie jest najlepszym pomysłem bo wystarczy, ze ktoś ma inne wymiary i efekt się psuje. Ale ogólnie wystarczy chyba te gwiazdki usunąć by był tam tylko róż.

  Ale poza tym, podobają mi się stonowane kolory które do siebie pasują, świetnie dopasowany obrazek oraz naprawdę fajny efekt z ramkami (szczególne przy notkach).

  OdpowiedzUsuń
 2. szczerze? obrazek jest genialny ;). przyciąga spojrzenie tylko ta biel tła razi troszkę w oczy, ale prócz tego magia :).

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie tam nic nie razi, ale ja mam cóż... Dobry wzrok. ;)
  Fajny szablon, u mnie wszystko ładnie widać, nic nie wystaje, nic nie wychodzi.

  "Może to być nawet najgłupszy pomysł jak np. zakochana parka klauna z miss świata." Nie wiem czy to dobry pomysł tak... Kusić. ;)

  Miłego wyjazdu życzę. Nie przejmuj się tak. Będziesz tęsknić, ale rozstania (na krótszą metę rzecz jasna) wzmacniają więzi. A jak przyjaźń jest silna to i odległość jej nie przeszkodzi.

  Pozazdrościć zwiedzania Francji.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zakochałam się w nagłówku *.*
  Śliczny szablon ;3

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy ja tam widzę Myszkę Miki? Odrazu się uśiechnęłam jak zobaczyłam tę poduszkę. Szkoda, że szablon jest trochę smutny. Bo to nie bardzo pasuje, ale jednak wyszło bardzo ładnie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten nagłówek jest taki uroczy i.. psychiczny? Kto widział dziecko z piłą? *^* To takie piękne. Współczuję ci trochę, że musisz zostawić ludzi, na których ci tak zależy, ale są i plusy - zwiedzisz nowe miejsca.

  OdpowiedzUsuń

Zależy nam na szczerej krytyce.

Obserwatorzy