1 kwietnia 2013

085#2# the end is a joke, but ...

Poprzedni post jak wszyscy się domyśliliście był primaaprilisowym żartem(humorek dopisuję! raczej dopisywał), jednakże.. Mimo wszystko Panda zmierza w tym kierunku. 

Spójrzcie na post z żartem. Ile osób się w nim wypowiedziało? Piętnaście. Piętnaście pojedynczych komentarzy. A jak bywa pod postami? Czasami trzy, siedem, max dziewięć na 80 obserwatorów. Jednakże w większości notek liczba komentarzy nie dochodzi do tak "wysokich" wyników. Przez to moja jedyna, wciąż udzielająca się na Pandzie, Schizma, ma zaniżoną samoocenę. Napisała do mnie dzisiaj, że nie ma ochoty dłużej tworzyć, bo po prostu nie umie. Spytałam czy to żart? W końcu pierwszy kwietnia, jednak nie, to nie był żart. Jest zawalona zamówieniami, z jednej strony to dobrze prawda? Jednak osoby zamawiające w większości nie szanują czasu i pracy włożonej w ich szablon zmieniając go na inny po tygodniu. Jako szabloniarka również czułabym się podle, również nie miałabym ochoty trwać w tym dalej, jednak jako koleżanka po fachu poradziłam Schizmie żeby nie rezygnowała z szablonów tak łatwo i wstrzymała swoją kolejkę. Pozwoli nam to sprawdzić ilu z was nadal tu pozostanie oraz da możliwość ponownego zatopienia się w fantazji przy tworzeniu szablonów wolnych - jednak to też nie jest pewne, w końcu nikt nie zmusi Schizmy do dalszego tworzenia na Pandzie.
Pamiętajcie tutaj nie chodzi o komentarze kalkulujące się do liczby obserwatorów.  Po przeczytaniu powyższego tekstu sami powinniście stwierdzić o co biega.

Co dalej? Jeśli zostanę sama.. Sami widzicie co ile pojawiają się moje posty.. Jeśli tak się stanie Panda prawdopodobnie zostanie uśpiona w spóźniony sen zimowy.

14 komentarzy:

 1. NIE~! ;_; Tylko nie Panda! Nie przeżyję zamknięcia kolejnej świetnej szabloniarni. Nie bawię się tak, oj nie q.q I nie wpadaj w deprechę Schizma, bo twoje szablony są świetne... Tu jest wszystko świetne, nie wolno tego porzucać D:

  OdpowiedzUsuń
 2. Szablony na Pandzie zawsze mnie zaskakiwały, bez wątpienia są inne, są tworzone z polotem. Nie wiem, czemu Schizma się załamuje... Jej szablony są urocze, zawsze były niespodzianką. Zresztą nie tylko jej <3

  Może nie komentuję, ale bacznie się przyglądam i szkoda by było, gdybym nagle nie miała na co popatrzeć :<

  OdpowiedzUsuń
 3. Bleachowa w pewnym sensie masz racje osoby, które zamawiają u was szablony po tygodniu zmieniają to są takie osoby, które nie szanują waszej pracy. :) Ja mam tylko Pande w katalogu bo moim zdaniem wykonujecie szablony najlepiej. Długo się czeka, ale warto poczekać na wasz szablon. Schizma wykonała mi szablon i jest wręcz genialny ( zajebisty) i nie mam go zamiaru zmieniać w najbliższym czasie, a jak będę chciała go zmienić po miesiącu czy dwóch to oczywiste, że zgłoszę się do Bleachowej czy Schizmy . Bo dla mnie macie obie zajebisty talent w tym :) I nie stwarzacie żadnych problemów. :) Nawet was poleciłam u siebie na blogu. Nie rezygnujcie :( :( :( :( :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapomniałam dodać, że są takie osoby, które szanują wasz wysiłek i włożoną w to pracę. :)
   Więc nie zostawiajcie nas, którzy szanują waszą pracę :(:(:(:(:(:(:(

   Usuń
 4. Ejj! Nie ma nikt odchodzić! Zrozumiano? Bo... no wiecie co :D Robicie piękne szablony! Nie wiem co mam pisać, bo jestem w szoku; to pa! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Robicie piękne szablony, które podziwiam całym sercem (nie, nie przesadzam). Mam nadzieję, że ostatecznie żadna z Was nie opuści bloga. Powodzenia życzę! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wasze prace są naprawdę super i macie nie zamykać Pandy, jasne? Tak, to jest groźba xD

  OdpowiedzUsuń
 7. Cóż, czuję się trochę winna zaistniałej sytuacji… Jestem waszym „obserwatorem” od niedawna, ale nawyku komentowania nadal nie udało mi się wyrobić. Po prostu nie mam takiego zwyczaju (może jest to przyzwyczajenie wyniesione z mojego bloga, gdzie sama świadomość, iż ktoś na niego wchodzi wystarcza ^^), a na Pandzie komentowanie jest jeszcze trudniejsze. Dlaczego? Bo prawie każdy komentarz będzie niejaką „kopią” przedmówcy – ‘Świetny szablon, genialne tło, ten pierwszy najbardziej mi się podobał’… Nie mówię, że to źle, przeciwnie – widać po tym, iż wasze prace są naprawdę wysokiej jakości i bardzo bym żałowała, gdyby Panda postanowiła zrobić sobie ferie zimowe i wyjechać na Syberię. Od kilku miesięcy mam na blogu wciąż ten sam szablon od was, z którego jestem bardzo zadowolona i jak na razie nie mam najmniejszej ochoty zmieniać go na coś innego. Tak więc – nie odchodźcie, Schizma – twoje szablony są świetne, a niektórzy po prostu mają taką manierę, że bez cotygodniowej zmiany szablonu czują się nieswojo. Oczywiście takie osoby nie szanują pracy włożonej w jego zrobienie, jednak nie oznacza to, iż twoje prace są niższej jakości!
  Pozdrawiam serdecznie!
  Juliza

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie, nie, nie, nie! Nie możecie! :( :( :( :(
  Jesteście jedyną szablonarnią, której wszystkie szablony mi się podobają. Wszystkie są świetne. Prawie każdy mój blog ma szablon od Was i nie mam zamiaru tego zmieniać. Może nie zawsze komentuję, ale podziwiam każdą Waszą pracę :)
  Mam nadzieję, że jednak nie zamkniecie Pandy :(
  Pozdrawiam i przepraszam za powtórzenia, ale byłam w dość dużym szoku

  OdpowiedzUsuń
 9. Miałam coś napisać i po przeczytaniu komentarzy zapomniałam xD Jak mi się przypomni to napiszę :3

  OdpowiedzUsuń
 10. Cóż, zacznę od tego, że czcionka jest czarna, tło jest czarne i nic nie widać ;-;. Trza zaznaczać. Cóż, trafiłam tu niedawno i Wasze prace mi się spodobały, więc zaobserwowałam. Nie umiem się wypowiedzieć, czy to dobrze, czy niedobrze... bo po prostu jestem tu od niedawna. Niemniej myślę, że ostatnio umiera zatrważająca liczba szbloniarni (i ocenialni też, ale to nie na temat). Mam nadzieję, że będziecie się trzymać~!
  Kłaniam się w pas,
  Kyoyama

  OdpowiedzUsuń
 11. O, już mi się tło zmieniło, więc to już nieważne ;).

  OdpowiedzUsuń
 12. To nie chodzi o to, że szablony są brzydkie i dlatego nie ma komentarzy. To jest kwestia tego, w jakim żyjemy społeczeństwie. To samo możecie zaobserwować na ulicy, kiedy ktoś nagle upada i nikt nie idzie mu z pomocą. Dlaczego? Bo mamy to gdzieś. I tak jak przechodzimy obojętnie obok czegoś, co jest dramatyczne, tak i robimy to samo z czymś, co jest neutralne. Tym bardziej w Internecie. Wy piszecie, że nie ma komentarzy i zachęcacie, będzie chwilowy wzrost statystyk albo i nie. Tak już jest. Dzisiaj jest tu dużo komentarzy, ale jest to chwilowe. A wiecie, dlaczego? Bo napisałaś coś, co mogłyby zaszkodzić naszym tyłkom. Zaraz ci wszyscy, którzy tak strasznie się przejęli usunięciem Pandy znikną. Będą tu zaglądali, ale nie zostawią śladów. Tak już jest, nic na to nie poradzimy.
  Ale ci wszyscy, których tyłki ucierpią gdzieś w głębi serca winszują Wasze prace. Ludziom się podobają. Chcą je oglądać i widzieć, jak tworzycie.
  Jeżeli mogłabym coś poradzić, to chętnie. Ale na priv.
  I Schizmie też coś poradzę, i zrobię to tak, jak pocieszam przyjaciół. Zanim się totalnie załamiesz... To się nie załamuj. Odpocznij. Wyśpij się porządnie, zrób sobie maseczkę i zjedz jakieś dobre chipsy. A wtedy, kiedy będziesz odprężona i nabierzesz spokoju ducha, zepnij tyłek.
  Ta, to tyle. Dzięki. ^^

  OdpowiedzUsuń
 13. Uważam, że to byłaby ogromna strata gdybyście zamknęły szabloniarnię. Macie ogromną wyobraźnię, Wasze szablony są inne niż na pozostałych szabloniarniach. Nie załamujcie się liczbą komentarzy, bo to nie one są wyznacznikiem tego czy wasze prace są dobre. Macie zamowienia, obserwatorów, fanów, więc róbcie to co lubicie, bo to dlatego dołączyłyście do Pandy, dlatego tworzycie grafikę. Uważam, że jesteście świetne i macie ogromny talent.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Zależy nam na szczerej krytyce.

Obserwatorzy