24 sierpnia 2012

022# I feel bad...

Miało dziś nic nie być, ale będzie. Z racji, że pogoda cały dzień była brzydka, a moje samopoczucie fatalne, postanowiłam pobawić się w Gimpie. Jedno wiem na przyszłość, na pewno już nigdy nie zaufam fryzjerom.

30. Zamówienie dla Dragostia Sang

31. Zamówienie dla Levy-chan

32. Zamówienie dla Matsuo

Rozczarowałam kogoś? Pisz. Postaram się dodać poprawki jak najszybciej.

*

Jak już dodaję notatkę, to z wszystkimi zamówieniami. Nie wiem kiedy dodam następną (chyba że ktoś będzie chciał poprawki) a nie chcę zwlekać. Zamówienie dla Dragostii dodaję późno, bo dzień przed upływem dwóch tygodni, ale cóż... W każdym bądź przepraszam, że tak wyszło. Uważam, że drugi szablon wyszedł mi najgorzej, a wszystkie trzy zrobiłam jakby na jedno kopyto. Mam nadzieję, że mi to wybaczycie. Jak zawsze jestem otwarta na propozycje i zamówienia.
Ps. Przepraszam za zasłonięcie notatki Reiciakowej.

Essence ♥

10 komentarzy:

 1. Jejuu. Naprawdę dziękuję! ^^ Jest śliczny! Mało tego - wszystkie 3 są piękne!
  Ale chciałam też button, więc...?:D CZEKAJ! Pomyślałam, że do tej "zmniejszonej" wersji mojego szablonu dodam kilka napisów i będzie ślicznie! :3 Więc nie zawracaj już sobie głowy moją upierdliwością! Jeszcze raz wieeeelkie dzięki! *-*

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest problem... Nie mogę pobrać swojego szablonu;// Resztę tak, ale moje już nie.. Wyskakuje ERROR 404. Mogłabyś go jeszcze raz wstawić?

  OdpowiedzUsuń
 3. Zacznijmy od tego, że warstwy są zbyt mało widoczne jak na moje słabe ślepia. We wszystkich szablonach przydałoby się coś uwydatnić.
  Szablon namba łan: o, widzę teksturkę, której sama używam~(napis cest paris xD). Połączenie wygląda na zgrabne i w ogóle robi pozytywne wrażenie, tylko wszystko jest za mało widoczne. Oprócz napisu, z którym pojechałaś jak po pijaku. Powinien być mniejszy i zgrabniejszy, nie może odwracać uwagi od grafiki.
  Namba tu: rozjaśniałam i przyciemnialam sobie ekran na przemian, ale i tak niewiele zobaczyłam z obrazka. Te szarawe po lewej to teksturka? Jak tak to zgrabnie zgrana z całością. Napis - jak w szablonie 1, jestem zwolenniczką mniejszych napisów, zwłaszcza, że w tym szablonie można było ich użyć, bo jest to szablon bardzo delikatny :3
  Namba draj: fiolet everywhere~ Trochę to wszystko mdłe, oprócz napisu się nic nie wyróżnia, a to źle.
  Nie mam sił na większe komentowanie, mam nadzieję, że tyle starczy :3~

  OdpowiedzUsuń
 4. http://hostuje.net/file.php?id=b5f92049c15ad11eeb46659ce8c715de%20
  Masz, Matsuo, wystarczyło usunąć początek~

  OdpowiedzUsuń
 5. Matsuo: button jest w środku paczuszki, którą należy pobrać. A poprawiony podała Ci Ai, za co dziękuję :3.
  Ai: te coś szarawe, nie wiem jak to nazwać, jest brushem :D. Zawsze tak wszystko wtapiam, to z przyzwyczajenia. Napisy przeważnie robię takie duże, może dlatego, że jestem krótkowidzem, ale to już inna rzecz. A fiolet to mój ulubiony kolor, oprócz błękitu :>. Dziękuję za uwagi następnym razem postaram się do nich zastosować :3.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wielkie dzięki za szablon. Bardzo mi się podoba jak pozostałe dwa. Co do dużych napisów jest ok, sama często wole robić wielkie napisy, tak z przyzwyczajenia, dlatego szablon ma kolejny plus. Najbardziej mi się podoba obrazek jaki wybrałaś , jest przepiękny i za to wszystko szczerze dziękuje ;]

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak można 'podwędzić' komuś kod HTML, to się tak da wgl? :O Dalej nie rozumiem :) Może jestem za tępa na to :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Dopiero co zajrzałam tutaj (tak, szybka jestem ♥), a pierwsze moje słowa to było (za przeproszeniem) "Ja pierdolę, jaki boski szablon". Niby prosty, a efekt jest cudowny. Zakochałam się.
  A szablony Essence są naprawdę ładne i już wiem, że będę tu często zaglądać. ^^

  OdpowiedzUsuń

Zależy nam na szczerej krytyce.

Obserwatorzy